Jak wypada Galaxy S25 Slim w Geekbench? No cóż – niezbyt dobrze

Najnowsze wyniki testów Geekbench telefonu Galaxy S25 Slim kładą kres wszelkim plotkom o tym, że Samsung używa procesorów Exynos w swojej nadchodzącej serii S25. Edycja smartfona przeznaczona dla USA została zauważona z chipsetem Qualcomm Snapdragon 8 Elite. Jednak wyniki nie napawają optymizmem.
Jak wypada Galaxy S25 Slim w Geekbench? No cóż – niezbyt dobrze

Galaxy S25 Slim to model o numerze SM-S937U, co jest powiązane z urządzeniem, które zostało zauważone w bazie danych GSMA IMEI w listopadzie ubiegłego roku. “U” w numerze oznacza właśnie amerykańską wersję telefonu. A jakie wyniki udało się uzyskać w wymagających testach Geekbench?

Galaxy S25 Slim dalekie od rewelacji

Lista Geekbench pokazuje, że 12-gigabajtowy model Galaxy S25 Slim osiągnął wynik 3005 w teście jednordzeniowym i wynik 6945 w teście wielordzeniowym. Wyniki nie są szczególnie imponujące i wskazują, że SoC może być nieco niedotaktowany. Ale można to położyć na karb tego, że jest to prawdopodobnie jednostka przedprodukcyjna. Wyniki mogą być lepsze w finalnej wersji, czyli tej, która wejdzie na rynek, a może się do tego przyczynić także odpowiednia optymalizacja oprogramowania.

Pojawiły się również pogłoski, że Galaxy S25 Slim będzie wyposażony w 200-megapikselowy czujnik aparatu ISOCELL HP5, 50-megapikselowy ultraszerokokątny ISOCELL JN5 i 50-megapikselowy 3,5-krotny teleobiektyw ISOCELL JN5. Aby zachować smukły profil urządzenia, Samsung podobno włączył technologię ALoP . Jeśli chodzi o smukłość telefonu, krążą pogłoski, że Galaxy S25 Slim może mieć około 6,6 mm grubości , czyli być nieco grubszy niż iPhone 17 Slim/Air, który ma mieć – wedle plotek – około 6,25 mm grubości.

Czytaj też: Galaxy S25 wymaga bardzo mocnego systemu chłodzenia

Spodziewamy się, że Galaxy 25 Slim będzie działał na One UI 7 opartym na Androidzie 15. Smartfon może być zasilany baterią o pojemności od 4700 mAh do 5000 mAh z obsługą ładowania bezprzewodowego Qi2. Jego oficjalna prezentacja powinna nastąpić w drugiej połowie stycznie, a więc już niedługo wszystko będzie jasne.