Kosmiczne gadżety na stacjach paliw Circle K. Obok takiej kolekcji prawdziwy fan nie przejdzie obojętnie

Cały świat zamarł w bezruchu, kiedy 20 lipca 1969 roku lądownik Apollo 11 dotknął powierzchni Księżyca. “To mały krok dla człowieka, ale wielki skok dla ludzkości” – powiedział Neil Armstrong, stawiając pierwszy krok na Srebrnym Globie. Loty w kosmos rozpaliły ludzką wyobraźnię, przesuwając granice tego, co wydaje się niemożliwe. Dokonała tego Amerykańska Narodowa Agencja Aeronautyki i Przestrzeni Kosmicznej – instytucja, której logo stało się jednym z najbardziej rozpoznawalnych symboli jednoczących pasjonatów misji kosmicznych. A ci z pewnością nie przejdą obojętnie obok nowej kolekcji gadżetów na stacjach paliw Circle K.
Kosmiczne gadżety na stacjach paliw Circle K. Obok takiej kolekcji prawdziwy fan nie przejdzie obojętnie

Od pierwszego lądowania na Księżycu minęło już 55 lat, ale to wcale nie oznacza, że ta historia dobiegła końca. Amerykańska Narodowa Agencja Aeronautyki i Przestrzeni Kosmicznej zamierza powrócić na Srebrny Glob w ramach programu o nazwie Artemis. Już w 2022 roku bezzałogowy statek Orion wykonał przelot wokół Księżyca w ramach misji Artemis I. Misja Artemis II z udziałem czwórki astronautów i ponowny przelot nad powierzchnią Księżyca zaplanowana jest na 2025 rok. Załogowe lądowanie najwcześniej odbędzie się w okolicach 2026 i 2027 roku w ramach misji Artemis III. Docelowo na na Srebrnym Globie ma być zbudowana baza, która wraz ze stacją na orbicie posłuży do misji na Marsa.

Na dziś brzmi to kosmicznie, ale Amerykańska Narodowa Agencja Aeronautyki i Przestrzeni Kosmicznej sukcesywnie udowadnia potencjał ludzkości i otwiera drogę do eksploracji innych zakątków kosmosu. Nie ma chyba lepszego sposobu na okazanie wsparcia i połączenie się z innymi fanami misji kosmicznych, jak sięgnięcie po kolekcję gadżetów z logiem słynnej amerykańskiej instytucji, którą już teraz znajdziemy na stacjach paliw Circle K. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie – mamy tu plecak służący jako bagaż podręczny, butelkę termiczną, czapkę z daszkiem, koc świecący w ciemności wykonany z poliestru mikro plush, biodrówkę / nerkę, parasol automatyczny, poręczny, plecak, piórnik w formie promu kosmicznego, termos obiadowy, a także większą torbę podróżną.

Warto wspomnieć, że plecaki z kolekcji zostały wykonane z tkaniny z recyklingu PET. Przędza z mikrofibry powstaje ze stopionego pelletu uzyskanego w procesie rozdrabniania plastikowych butelek. Można więc śmiało powiedzieć, że wybierając produkty z nowej kolekcji Circle K nie tylko dajemy wyraz poparcia dla kosmicznych eksploracji, ale również decydujemy się na bardziej zrównoważoną produkcję odzieży z materiałów po recyklingu.

W jaki sposób wejść w posiadanie wyżej wymienionych gadżetów? Nic trudnego – wystarczy tankować paliwo lub robić zakupy na stacjach paliw sieci Circle K. Za każde wydane 50 zł klienci otrzymają 1 naklejkę. Po zebraniu 10 takich naklejek i dołączeniu do programu lojalnościowego Circle K EXTRA mogą kupić wybrany gadżet z logiem Amerykańskiej Narodowej Agencji Aeronautyki i Przestrzeni Kosmicznej z rabatem sięgającym nawet 70%. Promocja obowiązuje do 4 grudnia 2024 roku i do tego czasu można zbierać znaczki, a sama kolekcja będzie dostępna na stacjach paliw Circle K do 18 grudnia 2024.

Czytaj też: Kometa Tsuchinshan-ATLAS wkrótce będzie widoczna gołym okiem. Jest zdjęcie z orbity

W misjach kosmicznych ludzkość manifestuje swoje najlepsze oblicze. W branży do tej pory zdominowanej przez mężczyzn coraz częściej znajduje się miejsce dla odważnych astronautek. Jako pierwsza kobieta w misji kosmicznej Christina Koch znalazła się w składzie misji Artemis II, która już w przyszłym roku na pokładzie statku Orion będzie oblatywać Księżyc. Obok niej zasiądzie również pierwszy Afroamerykanin (Victor Glover), a także reprezentant spoza Stanów Zjednoczonych (Jeremy Hansen). Jak widać Amerykańska Narodowa Agencja Aeronautyki i Przestrzeni Kosmicznej zmienia się na naszych oczach, a najlepszym sposobem dopingowania wydają się wspomniane gadżety.

Lokowanie produktu: Circle K